PREČO PRÁVE
FORMAT - PM, s.r.o.
Zvažujete stabvu rodinného domu,
či oveľa väčšie projekty? Myslite na:
  • kvalitu ako základnú úlohu
  • spoľahlivosť a serióznosť
  • profesionálny prístup a záruku

VIRTUÁLNA PREHLIADKA
O spoločnosti Format PM - stavebná firma, Bardejov
O SPOLOČNOSTI PDF Tlačiť E-mail    

Firma FORMAT – PM, s.r.o. vznikla 1.7.2006 reštrukturalizáciou a prechodom z pôvodnej firmy Pavol Moravec - FORMAT založenej 1.5.1996 na novú spoločnosť, zapísaním do Obchodného registra Okresného súdu Prešov, oddiel Sro, vložka č.17564/P. Ťažisko výrobného programu spoločnosti tvoria dodávky stavieb bytových domov, občianskej vybavenosti, priemyselných a inžinierských stavieb,  pozemných komunikácií, infraštruktúry, rekonštrukcie a prestavby objektov, zatepľovanie stavieb. Naša stavebná firma má zastúpenú komplexnú štruktúru profesií hlavnej stavebnej výroby a rozhodujúce remeselné kapacity. Materiálno-technické podmienky našej spoločnosti a skúsenosti odborne vyškolených pracovníkov dávajú záruky kvalifikovanej a kvalitnej realizácie stavebnomontážnych prác a garancie na stavebnú dodávku.

 

V spolupráci so spoločnosťou Lindab-Astron realizuje stavebná firma FORMAT-PM, s.r.o. montáže systémových oceľových budov predovšetkým pre priemyselné a komerčné využitie: továrne, sklady a distribučné či logistické centrá, komerčné budovy, nákupné centra a obchody, centra volného času, parkovacie domy, hangáry a pod.

 

Vzhľadom k neustále sa zvyšujúcim nárokom zákazníkov na systém riadenia a efektivnej realizácie pracuje spoločnosť FORMAT-PM, s.r.o.  podľa medzinárodných noriem:

 

Systém manažérstva kvality

STN EN ISO 9001:2009 / EN ISO 9001:2008

 

Systém enviromentálneho manažérstva

STN EN ISO 14001:2005 / ISO 14000:2004

 

Systém manažérstva ochrany zrdavia a bezpečnosti pri práci (BOZP)

OHSAS 18001:2007
V mene firmy sú podľa výpisu z Obch. registra oddielu Sro, vložky č.17564/P oprávnení konať: Moravec Pavol - konateľ spoločnosti.

 
euromonolit       mmont2     peri     astron        premac      weber